O nas

BORNIT – Werk Aschenborn GmbH to firma z ponad 140-letnią tradycją. Obecnie w jej szerokiej ofercie znajdują się produkty hydroizolacyjne (fundamentów, tarasów, balkonów oraz dachów), a także produkty do budowy i utrzymania dróg i obiektów mostowych.

Firma została założona w 1868 roku przez Alwina Aschenborn jako „Zwickauer Dachpappen– und Asphaltfabrik”. Na przestrzeni pięciu pokoleń firma z Zwickau przekształciła się w nowoczesne przedsiębiorstwo.

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy firmami BORNIT – Werk Aschenborn GmbH i SKN Sp. z o. o. datuje się na rok 2000. Pierwszymi materiałami wprowadzonymi na rynek polski były produkty do budowy i utrzymania nawierzchni drogowych (chemia drogowa). Owocna współpraca z klientami doceniającymi wysoką jakość produktów, szybką dostawę oraz doradztwo techniczne przyczyniła się do szybkiego rozwoju i podjęcia decyzji o wprowadzeniu produktów chemii kubaturowej oraz mostowej.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email bok@skn.pl lub telefonicznie pod numerem +48 77 440 41 71.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
BORNIT Hydroizolacje SHOP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl