BORNIT - Haftgrund 10l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 743,50 zł 743.50
Cena netto: 604,47 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

BORNIT®-Haftgrund preparat gruntujący pod wszystkie BORNIT®- masy zalewowe do szczelin na bazie bitumu jak i BORNIT®- taśmy uszczelniające do spoin.

Właściwości:

Specjalny gruntownik pod masy zalewowe do spoin. Spełnia wymagania zgodnie z TL fug -StB 01.

Obróbka:

Powierzchnie spoin muszą być czyste i suche. Gruntownik powinien w pełni pokryć powierzchnię tworząc błonę. Podczas obróbki należy uważać by nie nastapiło gromadzenie nadmiaru płynu. Przed przystąpieniem do wypełniania spoiny, gruntownik powinien być całkowicie przeschnięty. Czas schnięcia przy temperaturze 23OC wynosi ok. 3-5 minut.

Nie stosować w pomieszczeniach zamkniętych!

Zużycie:

Ok. 0,2 l/m2

Przechowywanie:

W oryginalnie zamkniętych opakowaniach przez minimum 12 miesięcy, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła.

Utylizacja:

Tylko całkowicie opróżnione opakowania oddać do recyklingu. Resztki materiału utylizować zgodnie z AVV-ASN: 080111 (Odpady farb i lakierów zawierających rozpuszczalniki organiczne lub inne substancje niebezpieczne).

Ważne:

Wszystkie dane zgodne ze stanem wiedzy na dzień druku. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Aktualne informacje na www.bornit.de i www.bornit.com.pl. W celu właściwego zastosowania produktu należy zapoznać się z kartą techniczną bądź kartą charakterystyki chemicznej.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl